Aerozole
Stoły podawcze i transportery

Stoły podawcze i transportery są jednymi z podstawowych składowych maszyn do napełniania aerozoli oraz maszyn Bag-On-Valve. Urządzenia służą do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną – optymalizują pracę w zakładzie produkcyjnym, dzięki zapewnianiu braku przestojów i pracy w równym tempie.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Stół podawczy SPP-64/SPL-64/SPO-64

Podawczy stół płytkowy SP-64 jest urządzeniem do transportu pojemników w zakresie średnic ø35 ÷ ø66 [mm] oraz wysokości 105 ÷ 320 [mm]. Stół podawczy jest urządzeniem wejściowym linii technologicznej przemysłu aerozolowego. Służy do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną. Obsługa bieżąca stołu podawczego wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Stół podawczy SPZ-45

Podawczy stół płytkowy SPZ–45 jest urządzeniem do transportu pojemników w zakresie średnic ø35 ÷ ø66 [mm] oraz wysokości 105 ÷ 320 [mm]. Stół podawczy jest urządzeniem wejściowym linii technologicznej przemysłu aerozolowego. Służy do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną. Obsługa bieżąca stołu podawczego wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Transporter płytkowy TP-66

Transporter płytkowy TP-66 jest urządzeniem do transportu pojemników pomiędzy poszczególnymi urządzeniami w linii technologicznej. Standardowa długość produkowanego przez nas transportera płytkowego wynosi 2mb i jej wielokrotność – np. 4mb, 6mb, 8mb. Produkujemy także transportery o nietypowym wymiarze – np. 1mb, 1,5mb, 3mb, 5mb – lub o nietypowym kształcie (łuki, przejazdy). Obsługa bieżąca transportera płytkowego wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: