Aerozole
Kontrola wagi

Kontrola wagi jest jednym z kluczowych elementów w procesie kontroli jakości, który jesteśmy w stanie wykonać jeszcze na linii produkcyjnej. Dzięki temu pojemniki, które nie spełniają ustalonych wcześniej wymogów, są z niej automatycznie usuwane. Stała kontrola wagi pozwala więc zarówno na kontrolę produktów, jak i sprawdzanie prawidłowości działania maszyn.

Urządzenie posiada konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej, a także silnik elektryczny z precyzyjnym momentem zatrzymania, dzięki czemu każdy pomiar jest wiarygodny. Szalka ważąca osadzona jest na belce tensometrycznej zamocowanej pod blatem wagi. Waga posiada wymienne zestawy centrujące dla każdej średnicy puszek. Na wysokości wzroku zamontowany jest duży panel z wyświetlaczem dotykowym dla operatora, na którym można ustawiać parametry ważenia oraz kontrolować kolejne odczyty wagi i wykresy. Dane z wagi mogą być eksportowane oraz zapisywane w pamięci USB lub przesłane bezpośrednio na serwer klienta.

Poproś o wycenę >
Dlaczego my?
Indywidualny projekt Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.
Wysoka wydajność Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.
Krótki czas przezbrojenia Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.
Serwis gwarancyjny Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online, pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.
Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: