BAG-ON-VALVE
Pompy

Naszym klientom oferujemy pompę gazu typu PT-59 – maszynę stworzoną, by dostarczać do urządzeń gazujących płynny gaz pędny o niskiej temperaturze wrzenia oraz pod wysokim ciśnieniem, które wymagane jest w produkcji aerozoli. Urządzenie działa ze wszystkimi standardowymi gazami wykorzystywanymi w produkcji aerozoli, takimi jak propan/butan (LPG), DME, HFA, CO2 i inne.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Pompa gazu PT-59

Urządzenie działa ze wszystkimi standardowymi gazami wykorzystywanymi w produkcji aerozoli, takimi jak propan/butan (LPG), DME, HFA, CO2 i inne. Pompa gazu PT-59 jest zrobiona z materiałów najwyższej jakości, głównie ze stali nierdzewnej, natomiast pozostałe elementy stworzone są z materiałów odpornych na korozję. Wszystkie ruchome części pneumatyczne są chronione przez wbudowany system przygotowania powietrza i automatycznego smarowania.

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: