reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Stoły podawcze i transportery

Stoły podawcze i transportery są jednymi z podstawowych składowych maszyn do napełniania aerozoli oraz maszyn Bag-On-Valve. Urządzenia służą do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną – optymalizują pracę w zakładzie produkcyjnym, dzięki zapewnianiu braku przestojów i pracy w równym tempie.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Stół podawczy SPP-64/SPL-64/SPO-64

Podawczy stół płytkowy SP-64 jest urządzeniem do transportu pojemników w zakresie średnic ø35 ÷ ø66 [mm] oraz wysokości 105 ÷ 320 [mm]. Stół podawczy jest urządzeniem wejściowym linii technologicznej przemysłu aerozolowego. Służy do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną. Obsługa bieżąca stołu podawczego wykonywana jest przez jednego operatora.

 

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Stół podawczy SPZ-45

Podawczy stół płytkowy SPZ–45 jest urządzeniem do transportu pojemników w zakresie średnic ø35 ÷ ø66 [mm] oraz wysokości 105 ÷ 320 [mm]. Stół podawczy jest urządzeniem wejściowym linii technologicznej przemysłu aerozolowego. Służy do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną. Obsługa bieżąca stołu podawczego wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Transporter płytkowy TP-66

Transporter płytkowy TP-66 jest urządzeniem do transportu pojemników pomiędzy poszczególnymi urządzeniami w linii technologicznej. Standardowa długość produkowanego przez nas transportera płytkowego wynosi 2mb i jej wielokrotność – np. 4mb, 6mb, 8mb. Produkujemy także transportery o nietypowym wymiarze – np. 1mb, 1,5mb, 3mb, 5mb – lub o nietypowym kształcie (łuki, przejazdy). Obsługa bieżąca transportera płytkowego wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: