reklama linkedin
20 lat doświadczenia
KOMPLEKSOWE WSPARCIE
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dostarczamy spokój naszym klientom, tworząc innowacyjne rozwiązania technologiczne, które realnie wpływają na podniesienie jakości procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwach.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu – od analizy potrzeb klienta, poprzez zaprojektowanie maszyny, wdrożenie jej u klienta i przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi, a także po zakończeniu projektu.

Stawiamy na prostotę, intuicyjność i niezawodność, dzięki czemu przez 20 lat działalności zdobyliśmy zaufanie przeszło 200 klientów z ponad 30 krajów na całym świecie – dużych i małych przedsiębiorstw.

Poproś o wycenę >
Zobacz ofertę>
Jak działamy?
PROJEKTUJEMY...

…rozwiązania z myślą o miejscu, w którym będą pracować i o celu, jaki mają długoterminowo spełniać. Stawiamy na spersonalizowane projekty, bo wiemy, jak ważne dla klienta jest indywidualne podejście. Wieloletnie doświadczenie, bogaty know-how i profesjonalny zespół pozwala nam na tworzenie niezawodnych rozwiązań optymalizujących pracę w przedsiębiorstwach.

BUDUJEMY...

…maszyny i automatyczne linie do napełniania aerozoli dla wielu branż spełniające Dobre Praktyki Produkcyjne (DPP). Nasze maszyny napełniają produkty o wysokiej i niskiej lepkości, żele i kleje – m.in. odświeżacze powietrza, dezodoranty, pianki do golenia, produkty na bazie oleju, farby, piany poliuretanowe czy perfumy. 

Produkujemy maszyny dla przemysłu farmaceutycznego (m.in. do produkcji płynów fizjologicznych w sprayu np.: do nosa lub na rany), wykorzystując technologię Bag-On-Valve. Dostarczamy stacje myjące Cleaning-In-Place (CIP) do producentów napoi oraz zakładów przetwórstwa żywności.

URUCHAMIAMY

…urządzenie u klienta – jednak dopiero po kompleksowym przetestowaniu go u siebie. Proces instalacji u klienta rozpoczynamy, mając pewność, że maszyna jest sprawna. Obraliśmy za cel dostarczanie rozwiązań, które pozwalają klientom skupić się stuprocentowo na rozwijaniu biznesu. Właśnie dlatego szkolimy pracowników klienta z zakresu obsługi naszej maszyny, oferując mu cały potencjał produkcyjny na wyciągnięcie ręki.

Tworzymy intuicyjny system monitorowania pracy. Całą produkcję można nadzorować online, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielać klientom szybkiej pomocy. Dostarczamy maszyny z pełną instrukcją oraz zestawem części zamiennych na tradycyjny okres gwarancyjny. Zapewniamy również rozszerzone okresy gwarancyjne, a większość części zamiennych mamy u siebie, by były zawsze łatwo dostępne.

Nasze wartości
NIEZAWODNOŚĆ

My dostarczamy Ci sprawdzone, spersonalizowane rozwiązania, dzięki czemu Ty możesz się skupić na rozwijaniu swojego biznesu.

UCZCIWOŚĆ

Nasz sposób działania jest prosty i transparentny. Budujemy relacje w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie i wnikliwą analizę potrzeb klienta. Dzięki temu zawiązujemy długotrwałe współprace i relacje biznesowe.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Mamy otwarte głowy i nawet sprawdzone schematy dostosowujemy pod indywidualne potrzeby każdego z naszych klientów.

Zespół
Jacek Kłos
Prezes

zdjęcie polskiej flagizdjęcie angielskiej flagizdjęcie rosyjskiej flagizdjęcie hiszpańskiej flagi

tel:  +48 516 008 691
E-mail: j.klos@solmatic.pl
Kacper Kłos
VP / Business Developer

zdjęcie polskiej flagizdjęcie angielskiej flagizdjęcie niemieckiej flagi

tel:  +48 668 218 779
E-mail: k.klos@solmatic.pl
Joanna Połetek
Dyrektor Operacyjny / Export

zdjęcie flagi polskiejzdjęcie angielskiej flagi

tel:  +48 533 376 773
E-mail: j.poletek@solmatic.pl
Sebastian Ciupek
Manager Sprzedaży / Części & Serwis

zdjęcie flagi polskiejzdjęcie angielskiej flagizdjęcie rosyjskiej flagi

tel:  +48 668 218 842
E-mail: s.ciupek@solmatic.pl
Dołącz do nas!
Cały czas szukamy utalentowanych, bystrych osób,
które chcą wspólnie projektować i budować nasze maszyny.