reklama linkedin
Perfumy
Maszyny do napełniania perfum

Produkujemy maszyny do napełniania perfum w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. Doradzamy najlepsze, spersonalizowane rozwiązania, wyjaśniamy zastosowanie i możliwe sposoby wykorzystania oraz modyfikowania maszyn, a także przedstawiamy użyteczne praktyki użytkowania zwiększające wydajność procesu produkcji. Nasze urządzenia są w stanie wyprodukować nawet kilkadziesiąt produktów na minutę. Większość z nich posiada funkcjonalne komponenty – wymienne koła czy głowice zaciskające, które są w stanie pracować z zaworkami o różnej średnicy.

 

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Maszyny manualne
Maszyny automatyczne
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: