PERFUMY
Maszyny do napełniania perfum
Produkujemy maszyny do napełniania perfum w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. Doradzamy najlepsze, spersonalizowane rozwiązania, wyjaśniamy zastosowanie i możliwe sposoby wykorzystania oraz modyfikowania maszyn, a także przedstawiamy użyteczne praktyki użytkowania zwiększające wydajność procesu produkcji. Nasze urządzenia są w stanie wyprodukować nawet kilkadziesiąt produktów na minutę. Większość z nich posiada funkcjonalne komponenty – wymienne koła czy głowice zaciskające, które są w stanie pracować z zaworkami o różnej średnicy.
Poproś o wycenę >
Oferta Solmatic
Maszyny automatyczne
Naszym klientom oferujemy automatyczne urządzenie do napełniania perfum typu MR-15 – maszynę o napędzie pneumatycznym do napełniania pojemników płynnymi substancjami, zasilaną wyłącznie sprężonym powietrzem. Jest doskonałym rozwiązaniem dla zakładów produkcyjnych o małej i średniej skali oraz miejsc, w których następuje bardzo dużo krótkich serii produkcyjnych wiążących się z koniecznością częstych i szybkich przezbrojeń. Urządzenie pozwala na produkcję do 30 sztuk na minutę.
Urządzenie może być wyposażone w objętościowy lub próżniowy system nalewania, wrzutnik atomizerów, głowicę przedzaciskającą, zaciskarkę oraz system osadzania korków. Krążki do transportu butelek dostosowują się do kilku kształtów, a nowe mogą zostać wydrukowane na drukarce 3D.
MR-15 jest wysoce konfigurowalny – posiada kilka dostępnych opcji, w zależności od wielkości i profilu produkcji, a także może zostać skonfigurowany do obsługi przez 1-4 operatorów.

Dodatkowe wyposażenie MR-15 to między innymi:
  • stół podawczy i odbiorczy,
  • transporter wprowadzający i wyprowadzający,
  • automatyczny system wyjmowania puszek z krążków transportujących,
  • sorter wibracyjny.
  • automatyczny wrzutnik atomizerów.
Maszyny manualne

W naszej ofercie maszyn manualnych do napełniania perfum znajdują się pneumatyczna nalewaczka do perfum, a także pneumatyczna zaciskarka atomizerów.Pneumatyczna nalewaczka do perfum


Pneumatyczna nalewaczka do perfum to urządzenie pneumatyczne z pojedynczą nalewającą głowicą próżniową. Maszyna pozwala na napełnianie butelek o praktycznie każdym kształcie do ustalonego poziomu z chirurgiczną precyzją i powtarzalnością. Po zakończeniu cyklu napełniania nadmiar płynu odsysany jest do zbiornika.
Urządzenie to idealne rozwiązanie dla produkcji o małej skali oraz użytku laboratoryjnego z uwagi na dużą elastyczność oraz bardzo niskie koszty użytkowania. Rekomendujemy jej wykorzystywanie do napełniania przede wszystkim szklanych lub metalowych pojemników – plastikowe tylko pod warunkiem, że szyjka wykonana jest z grubego plastiku. Wszystkie elementy urządzenia wchodzące w kontakt z produktem stworzone są ze stali nierdzewnej lub certyfikowanego silikonu.Pneumatyczna zaciskarka atomizerów


Pneumatyczna zaciskarka atomizerów to urządzenie zasilane wyłącznie sprężonym powietrzem. Wyposażone jest w pojedynczą głowicę do zewnętrznego zaciskania atomizerów na pojemnikach.
Dzięki zastosowaniu wygodnego systemu „naciśnij, by zacisnąć’, operator może obsługiwać maszynę przy pomocy tylko jednej ręki. Możliwe jest zamówienie szczęk zaciskających dla atomizerów o różnej średnicy, których wymiana jest błyskawiczna. Zaciskanie jest bardzo szybkie i powtarzalne, co pozwala na zamknięcie dużej liczby pojemników w krótkim czasie.
Maszyna posiada dodatkowe otwory do przymocowania do blatu dla jeszcze większej stabilności. Jest to urządzenie przeznaczone w szczególności dla produkcji o małej skali oraz użytku laboratoryjnego z uwagi na swoją wysoką elastyczność, wydajność i bardzo niskie koszty użytkowania. Wszystkie mechaniczne elementy wykonane zostały ze stali nierdzewnej.

Dlaczego my?
Indywidualny projekt Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.
Wysoka wydajność Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.
Krótki czas przezbrojenia Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.
Serwis gwarancyjny Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online, pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.
Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: Katalog