reklama linkedin
#solmatic #realizacje
Osadzarka czap typu Pick & Place

Osadzarka czap typu Pick & Place o wydajności do 60 sztuk na minutę to kolejny projekt zrealizowany przez zespół Solmatic – tym razem dla naszego klienta z Danii.

Więcej
#solmatic #realizacje
Linia do gazu o dużej wydajności

Kompletna linia do gazu – napełniania puszek aerozolowych gazem o wydajności 60 sztuk na minutę dla dużych pojemności. Przedstawiamy kolejny projekt zrealizowany przez zespół Solmatic dla lidera branży gazowych paliw do zapalniczek i kempingowych kartuszy gazowych z Polski.

Więcej
#solmatic #realizacje
Prototypowy tester szczelności puszek

Zespół specjalistów Solmatic wykonał prototypowy tester szczelności puszek. Rozwiązanie z zakresu testowania szczelności puszek i bezpieczeństwa produkcji wykonaliśmy dla lidera branży gazowych paliw do zapalniczek i kempingowych kartuszy gazowych z Polski.

Więcej
#solmatic #realizacje
Kuleczkarka na zmienną liczbę kulek

Kuleczkarka na zmienną liczbę kulek to kolejny projekt zrealizowany przez zespół Solmatic – tym razem dla naszego klienta z Niemiec. Kuleczkarka jest rozwiązaniem z zakresu automatyzacji i uniwersalizacji procesu wrzucenia kulek do puszek aerozolowych.

Więcej
#solmatic #realizacje
Pakowaczka czap

Dla naszego klienta z Rosji zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy kompletne rozwiązanie z zakresu automatyzacji procesu pakowania czap aerozolowych w pudła, jakim jest pakowaczka czap.

Więcej