Beautyworld Middle East coraz bliżej – to dla Solmatic okres przygotowań, bo już w terminie 5-7 października pojawimy się w Dubai World Trade Centre wraz z innymi wystawcami z aż 54 krajów! Tegoroczne targi w Dubaju będą wyjątkowe – jak podkreślają organizatorzy, to pierwszy tak duży event mający miejsce w świecie po pandemii, który jest okazją do ponownego spotkania się firm kształtujących branżę kosmetyczną. Spotkaj się z Solmatic podczas Beautyworld Middle East – znajdziesz nas na stoisku 1-C26!

 

Solmatic dla przemysłu kosmetycznego

Skoro targi – to i oferta! Od lat tworzymy dedykowane maszyny i rozwiązania technologiczne dla firm z sektora kosmetycznego. W październiku do Dubai World Trade Centre razem z zespołem Solmatic przybędą nasze maszyny do produkcji perfum – Automatyczna Maszyna do Perfum MR-15/MRP, Pneumatyczna Nalewaczka do Perfum NDP oraz Ręczna Pneumatyczna Zaciskarka Atomizerów RZZ.

NDP oraz RZZ to urządzenia doskonale nadające się do produkcji perfum na małą skalę oraz do użytku laboratoryjnego – ze względu na ich dużą elastyczność i bardzo niskie koszty eksploatacji. MR-15/MRP z kolei świetnie sprawdzi się w zakładach produkcyjnych o małej i średniej skali, a także miejscach, w których następuje wiele częstych i szybkich przezbrojeń.

 

Spotkaj się z nami, porozmawiaj o najlepszych urządzeniach i technologiach dla Twojej firmy i weź udział w największych, międzynarodowych targach kosmetycznych! Do zobaczenia w terminie 5-7 października w Dubai World Center na stoisku 1-C26 podczas Beautyworld Middle East!