Nie zwalniamy tempa jeśli chodzi o inwestycje w nowe technologie. Dla nas każda inwestycja w technologie, to inwestycja w jakość!

Obserwujemy rynkowe trendy, szukamy ciekawych rozwiązań i wprowadzamy je do naszej oferty. Od  wielu lat konsekwentnie wdrażamy strategię rozwoju opartą na inwestycjach w nowoczesne technologie, prowadzimy intensywne prace B+R. Okres pandemii na świecie nie stanęły na przeszkodzie w realizacji kluczowych inwestycji w naszej firmie!  To był trudny czas, który w  wielu aspektach wymagał od nas dostosowania się do nowej sytuacji oraz wdrożenia odpowiednich i optymalnych procedur. 


W związku z realizacją projektu pod tytułem ”Wdrożenie innowacyjnej technologii automatyzującej linie do produkcji aerozoli poprzez załadunek puszek na stół podawczy oraz formatowanie puszek do ładowania dla producentów aerozoli sposobem na walkę ze skutkami pandemii COVID-19 dzięki wzmocnieniu konkurencyjności„ oraz przy wsparciu funduszy unijnych zakupiliśmy tokarkę CNC. Dzięki temu nowemu nabytkowi zmniejszamy do minimum czas przetwarzania oraz zwiększamy naszą wydajność. Zakup tokarki CNC pozwala na wzrost efektywności ekonomicznej produkcji detali, a co za tym idzie optymalne wykorzystanie surowców składowych (arkuszy stali nierdzewnej, prętów, profili). Zastosowanie w działaniu tokarki CNC przyniesie nie tylko zyski i zadowolenie, czy pozwoli zachować w firmie kluczowy know how,  ale również zmniejszenie zagrożeń dla środowiska.

 

Czym wyróżnia się nowoczesne toczenie CNC?

 

Tokarki CNC stosuje się zaawansowanej obróbki skrawaniem w przemyśle. Są one efektem stałego rozwoju technologicznego w dziedzinie urządzeń do obróbki elementów metalowych – rozbudowany zakres funkcji oraz sterowanie numeryczne pozwalają na wygodną obsługę nawet przy realizacji bardziej skomplikowanych projektów. Wysokiej klasy tokarki CNC umożliwiają toczenie powierzchni zewnętrznych oraz wewnętrznych, sferycznych, a także kształtowanie różnego rodzaju gwintów. Są to urządzenia gwarantujące bardzo wysoką wydajność, dlatego stosuje się je przeważnie w przypadku obróbki seryjnej.

 

Tokarka CNC ma wiele zalet.  Jej praca opiera się na cyfrowym szablonie, obróbka odbywa się autonomicznie i jest bardzo dokładna. Nie ma więc potrzeby przeprowadzania korekt i usuwania ewentualnych wad. Dzięki komputerowemu sterowaniu systemem procesu obróbki skrawaniem proces ten jest wydajniejszy i innowacyjny, co ma duży wpływ na optymalizację całego procesu. 

 

Dzięki inwestycji w zakup nowoczesnego sprzętu rozszerzamy zakres naszych usług i otwieramy nowy dział, który będzie świadczył usługi obróbki metali i tworzyw!

 

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych.