Wiedza ekspertów, najnowsze rozwiązania technologiczne i indywidualne sposoby na rozwój własnego biznesu, dzięki wsparciu odpowiednich partnerów – to właśnie nadchodzące Paris Packaging Week 2022! Zespołu Solmatic nie zabraknie w czerwcu w Paryżu – możecie spotkać się z nami na stanowisku nr V28 i porozmawiać o potrzebach z zakresu automatyzacji własnego biznesu.

 

Od lat wspieramy przedsiębiorstwa produkcyjne w rozwoju, dostarczając sprawdzone maszyny i w pełni zautomatyzowane linie do napełniania aerozoli i BOV dla branży technicznej, kosmetycznej, przetwórstwa żywności czy FMCG. Nasze maszyny do napełniania aerozoli składają się z różnych modułów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania dostosowane do indywidualnej specyfiki produktu oraz oczekiwanej wydajności produkcji. Zapewniamy nie tylko indywidualne podejście do projektu, ale też rozwinięty serwis oraz merytoryczne wsparcie przed, w trakcie i po zrealizowaniu zlecenia.

 

Wybierasz się na Paris Packaging Week? Zapraszamy na stoisko V28 Solmatic. Znajdziemy sposób na zautomatyzowanie Twojej produkcji, podniesienie wydajności i jakości procesów.

 

Paris Packaging Week 2022 – rejestracja odwiedzających