FEAerosol2022 w Lizbonie – konferencja organizowana przez FEA (The European Aerosol Federation) – to okazja, by zgłębić kluczowe kwestie dotyczące przemysłu aerozolowego, nawiązać nowe kontakty biznesowe i omówić najnowsze trendy wśród wystawców z całego świata.


Jak informują organizatorzy, FEAerosols2022 prezentuje najwyższy poziom wiedzy eksperckiej w zakresie opakowań aerozolowych na świecie. Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją dla firm wchodzących w skład przemysłu aerozolowego – od dostawców, poprzez właścicieli marek, aż po badaczy – do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Gdzie nas znajdziesz?


Podczas tegorocznego eventu w Lizbonie, który odbędzie się już 21-22 września 2022 r., nie mogło zabraknąć specjalistów Solmatic. Zapraszamy na stoisko nr C8, jeśli chcesz poznać ofertę Solmatic i porozmawiać z naszymi ekspertami. Liczymy na to, że już niedługo spotkamy się w Lizbonie, a tymczasem zachęcamy do wstępnego zapoznania się z naszą ofertą aerozolową oraz BOV.


FEA Global Aerosol Event od zawsze było jednym z najważniejszych wydarzeń w targowym kalendarzu każdej firmy działającej w branży aerozoli. Obecna edycja nabiera jeszcze większego znaczenia – z powodu pandemii COVID-19 ostatni event odbył aż 4 lata temu! Jest to również ostatnie wydarzenie z tego cyklu, ponieważ od przyszłego roku Europejska Federacja Aerozolowa połączy siły z organizatorem Paris Packaging Week.

 

Zarejestruj się


Jeśli chcesz dołączyć do wydarzenia i spotkać się z gronem specjalistów z branży aerozolowej, zarejestruj się na stronie organizatora. Sprawdź także program wydarzenia oraz listę prelegentów!

 

Do zobaczenia w Lizbonie!