reklama linkedin
Aerozole
Kontrola wagi

Kontrola wagi jest jednym z kluczowych elementów w procesie kontroli jakości, który jesteśmy w stanie wykonać jeszcze na linii produkcyjnej. Dzięki temu pojemniki, które nie spełniają ustalonych wcześniej wymogów, są z niej automatycznie usuwane. Stała kontrola wagi pozwala więc zarówno na kontrolę produktów, jak i sprawdzanie prawidłowości działania maszyn.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Waga automatyczna

Automatyczna waga kontrolna jest urządzeniem przeznaczonym do indywidualnego ważenia napełnionych pojemników. Masa ważonego pojemnika jest porównywana z zakresem wartości ustawionym przez operatora. W przypadku, gdy pojemnik odbiega od przyjętej wartości, zostaje on usunięty z linii produkcyjnej. Urządzenie ustawione jest na przenośniku typu listwowego podającego i odbierającego pojemniki z Automatycznej Wagi Kontrolnej. Konstrukcja urządzenia jest dostosowana do kierunku, z którego pojemniki wchodzą do urządzenia. Automatyczna Waga Kontrolna posiada wymienne zestawy centrujące dla każdej średnicy puszki. Na wysokości oczu zamontowany jest duży panel z dotykowym wyświetlaczem dla operatora, na którym można ustawiać parametry ważenia i kontrolować kolejne odczyty wagi i wykresy. Dane z wagi mogą być wyeksportowane i zapisane na pamięci USB lub przesłane bezpośrednio na serwer klienta. do archiwum kontroli jakości. Maszyna jest w stanie zważyć do 60 pojemników na minutę.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: