reklama linkedin
Aerozole
Osadzarki

Osadzarki mają zastosowanie w liniach technologicznych do produkcji aerozoli. W ofercie Solmatic znajdują się: osadzarki główek, osadzarki czap, a także rotacyjna osadzarka czap.

 

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Osadzarka główek OGL-72

Urządzenie do osadzania główek rozpylających jest urządzeniem indeksującym o prędkości do 50 sztuk na minutę. Urządzenie to działa w połączeniu z sortownikiem wibracyjnym z głowicą natryskową. Indeksująca osadzarka główek może być lewo lub prawostronna, w zależności od strony, z której pojemniki wchodzą do maszyny. Maszyna wyposażona jest w system prowadzenia puszek oraz prowadzenia głowic natryskowych, składający się z kół zębatych i obręczy. Głowica umieszczana jest na puszce w stacji roboczej wyposażonej w pojedynczy siłownik z gwintownikiem. Indeksująca osadzarka główek wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynną pracę, gwarantuje odpowiednią kolejność puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek na wyjściu oraz zapewnia odpowiedni zapas główek natryskowych.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Osadzarka czap OC-74

Ideksująca osadzarka czap to urządzenie indeksujące o prędkości do 50 sztuk na minutę. Jest przeznaczone do automatycznego umieszczania czap na puszkach aerozolowych uprzednio napełnionych produktem. Osadzarka czap pracuje w połączeniu z sorterem czap i przenośnikiem podającym czapy pomiędzy nimi. Osadzarka może być lewo lub prawostronny w zależności od strony, z której pojemniki wjeżdżają do urządzenia. Maszyna wyposażona jest w system prowadzenia puszek i czap składający się z kół zębatych i obręczy. Nasadka umieszczana jest na puszce w stacji roboczej wyposażonej w pojedynczy bijak z gwintownikiem. Indeksująca Osadzarka Czap wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynność pracy, gwarantuje wystarczającą kolejkę puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek na wyjściu oraz zapewnia odpowiedni zapas czap.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Rotacyjna osadzarka czap CZE-01

Rotacyjna Osadzarka Czap, to urządzenie pracujące w sposób ciągły z prędkością do 120 sztuk na minutę. Przeznaczone jest do automatycznego umieszczania czap na pojemnikach aerozolowych wypełnionych produktem. Osadzarka Czap współpracuje z sorterem czap i przenośnikiem podającym czapy pomiędzy nimi. Osadzarka Czap może być prawa lub lewa, w zależności od strony, z której pojemniki wjeżdżają do urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w system prowadzenia puszek i czap składający się z kół zębatych, obręczy oraz zestawu 6 lub 8 zaczepów, które mocują czapy na puszkach. Czapa jest umieszczana w trakcie przejazdu puszki przez maszynę. Pozwala to na znacznie większą wydajność umieszczanych czap w porównaniu z rozwiązaniami indeksującymi dostosowanymi do linii produkcyjnych o wydajności powyżej 60 sztuk na minutę. Rotacyjna Osadzarka Czap wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynną pracę urządzenia, gwarantuje wystarczającą kolejkę puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek na wyjściu oraz zapewnia odpowiedni zapas czap. 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Rotacyjna osadzarka kapsli KAP-202

Rotacyjna osadzarka kapsli jest maszyną pracującą w sposób ciągły z prędkością do 120 sztuk na minutę. Przeznaczona jest do automatycznego umieszczania płaskich kapsli na pojemnikach aerozolowych z zaciskanymi zaworami gwintowanymi. Rotacyjna osadzarka kapsli współpracuje z wibracyjnym sorterem płaskich kapsli. Może być prawa lub lewa, w zależności od strony, z której pojemniki wjeżdząją do urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w system prowadzenia puszek i płaskich kapsli, składający się z koła zębatego, obręczy prowadzącej oraz łuku mocującego płaskie kapsle.

 

Rotacyjna osadzarka kapsli wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynną pracę urządzenia, gwarantuje odpowiednią kolejkę puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek przy wyjeździe oraz zapewnia odpowiedni zapas kapsli.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Osadzarka czap Pick & Place

Osadzarka czap Pick & Place jest przeznaczone do automatycznego umieszczania czap na puszkach aerozolowych uprzednio napełnionych produktem. Pomimo że jest to maszyna indeksująca, różni się od standardowej indeksującej osadzarki pod względem technologii umieszczania zakrętek. W przypadku standardowej indeksującej osadzarki czap czapy są prowadzone po puszce przez system prowadzący, a następnie umieszczane przez siłownik. Osadzarka czap Pick & Place jest wyposażona w obrotowe ramię z zamocowanymi na końcu chwytakami, które pobierają czapy z otworu podającego, a następnie umieszczają je pojedynczo na puszkach. Chwytaki wyposażone są w system formowania czap, który umożliwia umieszczanie nawet zdeformowanych czap. Maszyna może pracować z wydajnością do 50 sztuk na minutę.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: