reklama linkedin
Aerozole
Stoły odbiorcze

Stoły odbiorcze to urządzenia wyjściowe na linii technologicznej podczas procesu produkcji aerozoli. Urządzenia służą do odbioru, akumulacji, pakietowania i pakowania napełnionych pojemników z linii technologicznej.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Rotacyjny stół odbiorczy typu RSB-22 oraz RSO-65

W ofercie Solmatic znajdują się rotacyjny stół odbiorczy typu RSB-22 oraz typu RSO-65. Oba typy urządzenia przeznaczone są do obsługi przez jednego operatora, ponadto posiadają wygodny, statyczny blat dla łatwiejszego gromadzenia oraz pakowania przez operatora puszek.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Stół odbiorczo-buforowy BUF
Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: