reklama linkedin
Aerozole
Półautomaty zaciskające

W ofercie urządzeń zaciskających Solmatic znajdują się półautomat zaciskający typu PT-52, a także półautomat zaciskający do MDI typu PT-52-MDI

 

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Półautomat zaciskający PT-52

Półautomat zaciskający to jedno z podstawowych urządzeń w produkcji aerozoli, wyposażone w wymienną głowicę zaciskającą oraz zasilanie pneumatycznie. Urządzenie pozwala na zaciśnięcie około 20 zaworków na minutę (faktyczna prędkość zależy od doświadczenia operatora) i jest wykorzystywane głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach lub produkcjach testowych.

 

Jak działa urządzenie? Pneumatyczna maszyna uruchamiana jest za pomocą pedału lub dwóch guzików. Zarówno wysokość jak i średnica zacisku mogą być regulowane tak, by parametry zacisku odpowiadały tym rekomendowanym przez producenta zaworków. Głowica osiada na puszce, w której wcześniej został umieszczony zaworek, a następnie zaciska go od środka. Po zakończonym cyklu pracy głowica powraca do swojego pierwotnego położenia. Głowica zaciskająca działa zarówno ze stalowymi, jak i aluminiowymi zaworkami aerozolowymi.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Półautomat zaciskający do MDI PT-52

Półautomat zaciskający to jedno z podstawowych urządzeń w produkcji aerozoli w technologii MDI (Metered Dose Inhaler). Wyposażone jest w wymienną głowicę zaciskającą oraz zasilane pneumatycznie. Urządzenie pozwala na zaciśnięcie około 20 zaworków na minutę (faktyczna prędkość zależy od doświadczenia operatora) i jest wykorzystywane głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach lub produkcjach testowych.

 

Jak działa urządzenie? Pneumatyczna maszyna uruchamiana jest za pomocą pedału lub dwóch przycisków. Głowica osiada na puszce MDI, w której wcześniej został umieszczony zaworek, a następnie zaciska go na puszce od zewnątrz. Po zakończonym cyklu pracy głowica powraca do swojego pierwotnego położenia. Głowica zaciskająca działa zarówno ze stalowymi, jak i aluminiowymi zaworkami MDI.

 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: