reklama linkedin
Aerozole
Półautomaty gazujące

W ofercie urządzeń gazujących Solmatic znajdują się półautomat gazujący typu PT-53 oraz półautomat gazujący do MDI typu PT-53.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Półautomat gazujący PT-53

Urządzenie pozwala na szybkie i precyzyjne napełnianie zaciśniętych pojemników aerozolowych gazem pędnym. Jego wydajność to około 20 pojemników MDI na minutę (faktyczna prędkość zależy od rodzaju oraz ilości gazu, przepustowości zaworka, wielkości pojemnika czy doświadczenia operatora). Maszyna wykorzystywana jest głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach i produkcjach testowych. Wysoka precyzja i powtarzalność napełniania pozwalają na pracę w różnych branżach, z różnymi gazami oraz puszkami. Urządzenie wyposażone jest w głowicę z wbudowanym systemem „brak puszki = brak pracy”, który zapobiega niekontrolowanemu wyciekowi gazu. Jeżeli chcemy pracować z rozpuszczalnymi gazami, takimi jak N2O lub CO2 konieczne jest zastosowanie głowicy z odpowiednim adapterem. Jeżeli urządzenie będzie wykorzystywane do napełniania gazami łatwopalnymi, musi zostać umieszczone w odpowiednim pomieszczeniu, które jest zgodne z lokalnymi przepisami. W naszej standardowej ofercie dostępne są adaptery dla standardowych zaworków (1’’, 18mm, 20mm). Adaptery dla innych zaworków produkujemy na życzenie klienta.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Półautomat gazujący do MDI PT-53

Urządzenie pozwala na szybkie, precyzyjne i powtarzalne napełnianie zamkniętych pojemników MDI (Metered Dose Inhaler) gazem pędnym. Jego wydajność to około 20 pojemników MDI na minutę (faktyczna prędkość zależy od rodzaju oraz ilości gazu, przepustowości zaworka, wielkości pojemnika czy doświadczenia operatora). Maszyna wykorzystywana jest głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach i produkcjach testowych. Urządzenie wyposażone jest w głowicę umożliwiającą dużą precyzję dozowania oraz wbudowany systemem „brak puszki = brak pracy”, który zapobiega niekontrolowanemu wyciekowi gazu. W naszej standardowej ofercie dostępne są adaptery dla standardowych zaworków MDI – 20 mm. Adaptery dla innych zaworków produkujemy na życzenie klienta.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: