reklama linkedin
Aerozole
Pompy

Naszym klientom oferujemy pompę gazu typu PT-59 – maszynę stworzoną, by dostarczać do urządzeń gazujących płynny gaz pędny o niskiej temperaturze wrzenia oraz pod wysokim ciśnieniem, które wymagane jest w produkcji aerozoli.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Pompa gazu PT-59

Pompa Gazowa PT-59 to urządzenie przeznaczone do dostarczania do urządzeń gazujących ciekłych gazów pędnych o niskiej temperaturze wrzenia i wysokim ciśnieniu, wymaganym w produkcji aerozoli. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi standardowymi gazami stosowanymi w produkcji aerozoli, takimi jak propan/butan (LPG), DME, HFA, CO2 i inne. Pompa gazowa PT-59 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, głównie ze stali nierdzewnej, natomiast pozostałe elementy zbudowane są z materiałów odpornych na korozję. Wszystkie ruchome części pneumatyczne są chronione przez wbudowany system przygotowania powietrza i automatycznego smarowania.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: