reklama linkedin
Aerozole
Półautomaty nalewające

Urządzenia nalewające służą do napełniania pojemników aerozolowych płynnym produktem w precyzyjnie odmierzonych dawkach. W ofercie Solmatic znajdują się: półautomaty nalewające PT-51 oraz PT-51 do MDI.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Półautomat nalewający PT-51

Półautomat nalewający to urządzenie stworzone do napełniania pojemników aerozolowych płynnym produktem w precyzyjnie odmierzonych dawkach. Urządzenie jest w stanie napełnić do około 20 puszek na minutę (faktyczna wydajność zależy od wielu parametrów – m.in. ilości i właściwości produktu czy wielkości pojemnika). Wykorzystywane jest głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach i produkcjach testowych. Dzięki dużej precyzji i powtarzalności, maszyna może być wykorzystywana w wielu branżach oraz z produktami o różnych parametrach chemicznych i fizycznych. Sprawdzi się tak samo dobrze niezależnie od tego, czy posłuży do nalewania substancji żrących, o małej czy dużej gęstości i lepkości. Przy zastosowaniu odpowiedniej głowicy może nalewać nawet składniki pian poliuretanowych. Urządzenie jest elastyczne również pod względem obsługiwanych pojemników – w każdej chwili może zostać dopasowane do nowej średnicy lub wysokości.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Półautomat nalewający do MDI PT-51

Półautomat nalewający do MDI to urządzenie pozwalające na szybkie, powtarzalne i precyzyjne napełnienie pojemnika MDI (Metered Dose Inhaler) płynnym produktem w odmierzonych dawkach. Urządzenie pozwala na napełnienie do około 20 puszek na minutę (faktyczna wydajność zależy od wielu parametrów – m.in. ilości i właściwości produktu czy wielkości pojemnika). Maszyna – wykorzystywana głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach i produkcjach testowych – jest elastyczne pod względem obsługiwanych pojemników – w każdej chwili może zostać dopasowane do nowej średnicy lub wysokości.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: