reklama linkedin
Aerozole
Przyrządy pomiarowe i laboratoryjne

Każdy zakład produkujący aerozole lub produkty w technologii BOV powinien być wyposażony w przynajmniej jeden zestaw podstawowych przyrządów pomiarowych, do których zaliczają się:
-    Przyrządy do pomiaru parametrów zacisku
-    Miernik ciśnienia w puszce
-    Próbnik aerozolowy

 


Przyrządy te pozwalają precyzyjnie ustawić parametry produkcyjne tak aby były zgodne z rekomendacjami producentów komponentów oraz działów rozwoju produktu. Są one też doskonałym narzędziem wyrywkowej kontroli jakości poszczególnych partii jeszcze w trakcie produkcji.
 

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Przyrządy do pomiaru zacisku

Zestaw przyrządów do pomiaru parametrów zacisku niemieckiej marki Kroeplin pozwala na bardzo precyzyjny pomiar średnicy oraz głębokości zacisku (do setnych części milimetra) i jest kluczowym akcesorium każdego zakładu produkującego aerozole i BOV. Aby zapewnić szczelność puszki z produktem, która jest pod ciśnieniem konieczny jest właściwy dobór parametrów zacisku. Każda para zaworka i puszki powinna przejść specjalne testy w celu określenia rekomendowanych parametrów. Najczęściej producenci zaworków podają rekomendowane przedziały parametrów dla swoich zaworków.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Przyrządy do pomiaru ciśnienia w puszce

Miernik ciśnienia w puszce to przyrząd przeznaczony do użytku laboratoryjnego oraz do wyrywkowej kontroli jakości w czasie produkcji, jest to manometr z zestawem dwóch specjalnie zaprojektowanych i wykonanych końcówek pozwalających na rzetelny i precyzyjny pomiar ciśnienia zarówno na puszkach z zaworkami męskimi jak i żeńskimi. Pomiar ciśnienia wykonuje się poprzez szczelnie przyciśnięcie kocówki do zaworka. Miernik ciśnienia posiada anaologwy wskaźnik.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Szklany próbnik aerozolowy

Szklany próbnik aerozolowy to przyrząd przeznaczony do użytku laboratoryjnego, jest to symulacja pojemnika aerozolowego z przezroczystą obudową, co pozwala na obserwację procesów chemicznych i reakcji zachodzących wewnątrz puszki aerozolowej pomiędzy składowymi produktu. Szklany próbnik jest również dostępny w wersji dla technologii BOV.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: