Aerozole
Hybrydowa maszyna do produkcji aerozoli

Solmatic jest beneficjentem wielu projektów UE oraz prowadzi intensywne wewnętrzne badania B+R. W odpowiedzi na potrzeby rynkowe stworzyliśmy hybrydowe urządzenie do produkcji aerozoli unifikujące trzy obecnie stosowane technologie produkcji aerozoli:

1) Tradycyjnej w której zaworki zaciskane są od wewnątrz

2) Bag-on-Valve (BOV) w której na zaworze zaciskanym od wewnątrz jest worek produktowy, który napełnia się po zamknięciu, a czynnikiem pędnym jest sprężone powietrze

3) Zarówno 1) jak i 2), z tą różnicą, że ze względu na wprowadzenie butelek plastikowych (PET) zawory muszą być zaciskane od zewnątrz.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją zdjęciową i techniczną.

Solmatic buduje dostarcza również maszyny dla przemysłu faramceutycznego wykorzystujące technologię Bag-On-Valve oraz zawory inhalatorów (MDI).
 
Uniwersalne hybrydowe urządzenie do produkcji aerozoli
Cechy urządzenia:

    Łączy w jednym wszystkie obecnie wykorzystywane technologie produkcji :
        Tradycyjne aerozole
        Bag on Valve (BOV)
        PET – zawory zaciskane zewnętrznie
    Uniwersalność
    Elastyczność

 

Poproś o wycenę >
Dlaczego my?
Indywidualny projekt Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.
Wysoka wydajność Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.
Krótki czas przezbrojenia Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.
Serwis gwarancyjny Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online, pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.
Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: