reklama linkedin
Aerozole
Hybrydowa maszyna do produkcji aerozoli

Solmatic jest beneficjentem wielu projektów UE oraz prowadzi intensywne wewnętrzne badania B+R.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Hybrydowa maszyna do produkcji aerozoli

W odpowiedzi na potrzeby rynkowe stworzyliśmy hybrydowe urządzenie do produkcji aerozoli unifikujące trzy obecnie stosowane technologie produkcji aerozoli:

  1. Tradycyjnej w której zaworki zaciskane są od wewnątrz
  2. Bag-on-Valve (BOV) w której na zaworze zaciskanym od wewnątrz jest worek produktowy, który napełnia się po zamknięciu, a czynnikiem pędnym jest sprężone powietrze
  3. Zarówno 1) jak i 2), z tą różnicą, że ze względu na wprowadzenie butelek plastikowych (PET) zawory muszą być zaciskane od zewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją zdjęciową i techniczną.

Solmatic buduje dostarcza również maszyny dla przemysłu faramceutycznego wykorzystujące technologię Bag-On-Valve oraz zawory inhalatorów (MDI).
 
Uniwersalne hybrydowe urządzenie do produkcji aerozoli – cechy urządzenia:

  • Łączy w jednym wszystkie obecnie wykorzystywane technologie produkcji: tradycyjne aerozole, Bag-on-Valve (BOV), PET – zawory zaciskane zewnętrznie
  • Uniwersalność
  • Elastyczność
Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: