reklama linkedin
Aerozole
Sortery

Sortowniki to jedne z najpopularniejszych maszyn stosowanych w liniach napełniania aerozoli. W jednej linii produkcyjnej stosuje się zazwyczaj różne ich rodzaje. Sortery pozwalają na selekcję posortowanych elementów takich jak zawory aerozolowe, głowice rozpylające czy nasadki, które następnie podawane są do modułów napełniających lub osadzarek czap i mogą być odpowiednio wkładane lub umieszczane na pojemnikach aerozolowych.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Sorter czap z podajnikiem

Sorter czap z podajnikiem znajduje zastosowanie w procesie produkcji aerozoli. Urządzenie służy do właściwego zorientowania i transportu czap aerozolowych do osadzarki czap, aby mogło ona umieścić je na napełnionych puszkach aerozolowych. Urządzenie może pracować z wydajnością do 120 sztuk na minutę.


Czapy są orientowane przez kosz sortownika z obrotowym wymiennym kołem i zestawem dysz powietrznych. Podawanie czap odbywa się za pomocą prowadnic zintegrowanych z podajnikiem. Sorter czap wykonany jest ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Odpowiednia ilość czap w koszu sortera regulowana jest automatycznie przez system czujników oraz zintegrowany podnośnik czap. Sortownik można przezbroić na czapy o innych średnicach poprzez wymianę koła sortującego.

 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Magnetyczne sortery zaworków

Magnetyczne sortowniki zaworów są używane do prawidłowego zorientowania, sortowania i podawania zaworów aerozolowych do linii napełniania aerozoli w sposób ciągły.

Zawory z zasobnika wejściowego przez system sortowania i prowadnice są podawane do wyrzutnika pneumatycznego, który następnie wyrzuca zorientowane zawory przez rurę transportową do rury wrzutnika zaworów zamontowanej w modułach automatycznego napełniania i zaciskania AMR. Konstrukcja magnetycznego sortownika zaworów pozwala na stosowanie wyłącznie zaworów z korpusem stalowym. Wystarczająca ilość zaworów aerozolowych w koszu sortera regulowana jest przez zintegrowany z sorterem system czujników i windę zaworową.

W ofercie posiadamy sorter zaworów magnetycznych SMD-28 o wydajności 100 sztuk na minutę oraz SZM-08 o wydajności 60 sztuk na minutę.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Sortery wibracyjne

Sortowniki wibracyjne służą do właściwej orientacji, sortowania i ciągłego podawania na linii produkcyjnej zaworów, główek rozpyłowych, czap, atomizerów do pojemników aerozolowych i flakonów perfum. Sortowane elementy są transportowane z kosza zasypowego za pomocą drgań o zmiennej częstotliwości do zsypu połączonego z odpowiednią maszyną odkładającą. Odpowiednią ilość sortowanych elementów w koszu wibracyjnym zapewnia system czujników oraz zintegrowany z sortownikiem podnośnik.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: