reklama linkedin
Aerozole
System depaletyzacji oraz pakowania puszek

Solmatic jest beneficjentem wielu projektów UE oraz prowadzi intensywne wewnętrzne badania B+R.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
System depaletyzacji oraz pakowania puszek

System depaletyzacji oraz pakowania puszek pozwala na znaczną automatyzację procesu produkcji aerozoli oraz na ograniczenie zasobów ludzkich wymaganych do obsługi linii. System automatyzuje mocno obciążające pracowników fizycznie procesy.

Na początku linii system pozwala na rozładunek puszek stalowych, aluminiowych oraz plastikowych z palety na stół podawczy. Dzięki czujnikom puszki rozładowywane są z częstotliwością odpowiednią dla zapewnienia ciągłości produkcji. Na końcu linii system pakowania pozwala na formowanie oraz wkładanie puszek do kartonów w żądanym dla danego produktu układzie.

 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: