reklama linkedin
Aerozole
Zestawy półautomatów

Oferta zestawów maszyn półautomatycznych Solmatic obejmuje Laboratorium All in One, Laboratorium BOV oraz Zaciskarka ręczna i Półautomat gazujący.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Laboratorium All in One

Laboratorium All in One to półautomatyczna maszyna przeznaczona do produkcji na małą skalę, produkcji testowych produktów z wykorzystaniem wszystkich technologii stosowanych w przemyśle aerozolowym. Laboratorium All in One Aerosol & BOV wyposażone jest w:

  • głowicę nalewającą,
  • pojedynczą głowicę zaciskającą do zaworów Bag on Valve i zwykłych zaworów aerozolowych (możliwe jest również rozszerzenie o zewnętrzną głowicę zaciskającą PET),
  • głowicę nalewającą BOV z możliwością zintegrowania miksera do produktów żelowych (np. pianki do golenia),
  • głowica gazująca w skrzynce bezpieczeństwa z systemem wentylacji.

 

Wysoka precyzja i powtarzalność napełniania pozwala na wykorzystanie maszyny w różnych branżach, z różnymi produktami, gazami, zaworami i puszkami. Wszystkie głowice maszyny posiadają wbudowany system "brak puszki = brak pracy", który zapobiega niekontrolowanym wyciekom produktu lub gazu.

 

Laboratorium All in One Aerosol & BOV jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy posiadają szeroką gamę produktów w różnych technologiach aerozolowych, wysoko wyspecjalizowane laboratoria lub firm z działami rozwoju produktu, lub usług.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Laboratorium BOV

Laboratorium BOV to półautomatyczna maszyna przeznaczona do produkcji małoseryjnej, laboratoriów i produkcji testowych produktów napełnianych w technologii BOV, a więc głównie przemysłu kosmetycznego, spożywczego czy farmaceutycznego. Laboratorium BOV (Bag on Valve) wyposażone jest w głowicę zaciskającą BOV, głowicę napełniającą produkt BOV z kontrolą ciśnienia produktu oraz głowicę czyszczącą zawór. Może być dodatkowo wyposażone w system mieszalników statycznych do produktów żelowych. Wysoka precyzja i powtarzalność napełniania pozwala na pracę w różnych branżach, z różnymi produktami, zaworami i puszkami. Wszystkie jednostki operacyjne posiadają wbudowany system "brak puszki = brak pracy", który zapobiega niekontrolowanym wyciekom produktu.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Zaciskarka ręczna i półautomat gazujący RPT5253

Zaciskarka ręczna i półautomat gazujący to najbardziej podstawowy półautomatyczny zestaw w produkcji aerozoli. Idealny do bardzo małych produkcji lub krótkich serii testowych. Urządzenie pozwala na szybkie i precyzyjne zaciskanie oraz napełnianie gazem pędnym puszek aerozolowych. Wyposażone jest w wymienną głowicę zaciskającą z dźwignią do zaciskania ręcznego oraz zasilany pneumatycznie zespół gazujący. Maszyna może zaciskać i gazować około 15 pojemników na minutę (rzeczywista prędkość zależy od doświadczenia operatora).

 

Zarówno wysokość jak i średnica zaciskania może być regulowana tak, aby parametry zaciskania odpowiadały tym zalecanym przez producenta zaworu. Głowica jest opuszczana i opiera się na puszce z zaworem do zaciśnięcia poprzez ruch lewara, a następnie zaciska zawór od wewnątrz. Głowica zaciskająca współpracuje zarówno ze stalowymi jak i aluminiowymi zaworami aerozolowymi. Ilość gazu do napełnienia puszki jest regulowana ręcznie, a proces gazowania inicjowany jest pedałem lub przyciskami.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: