reklama linkedin
Aerozole
Pakowanie

Pakowanie może nie być uważane za specyficzne dla produkcji aerozoli i BOV i prawdą jest, że można je znaleźć w większości zakładów produkcyjnych. Jednak pakowanie w przemyśle aerozolowym wymaga wyjątkowego podejścia. W porozumieniu z naszymi klientami zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy maszyny, które są dostosowane do wymagań pakowania w zakładach napełniania aerozoli. Nasza oferta obejmuje: półautomatyczną maszynę pakującą oraz automatyczną maszynę pakującą do puszek i czap aerozolowych.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Pakowaczka półautomatyczna

Pakowaczka jest ostatnią maszyną w linii produkcyjnej aerozoli. Służy do półautomatycznego pakowania gotowych puszek aerozolowych w kartony 4x3 lub 4x4. Proces pracy maszyny w trybie ręcznym polega na umieszczeniu kartonów na zgrupowanych przez maszynę pojemnikach i usunięciu napełnionych kartonów z maszyny. Pakowaczka jest obsługiwana przez jedną osobę.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Automatyczna pakowaczka do czap i puszek

Automatyczna maszyna do pakowania puszek i czap jest rozwiązaniem końcowym, które jest wyposażone w system czujników pozwalający na automatyczne grupowanie i pakowanie puszek aerozolowych lub czap do pudełek, które następnie są automatycznie zgrzewane i mogą być transportowane do jednostki paletyzującej. Maszyna wyposażona jest w silnik z płytą chwytającą, która przesuwa całą warstwę zapakowanych produktów jednocześnie i bezpiecznie umieszcza ją w pudełku. Płyta chwytająca może być łatwo zmieniona w zależności od układu produktów w pudełku.

Automatyczna maszyna do pakowania puszek i czap może być rozszerzona o jednostkę podającą kartony. W przypadku automatycznego pakowania czap aerozolowych maszyna pozwala zmieścić do 30% więcej zakrętek w jednym kartonowym pudełku w porównaniu z przypadkowym pakowaniem! Zapobiega to również deformacji czap w transporcie.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: