reklama linkedin
Aerozole
Depaletyzacja

Celem maszyn zawsze było wykonywanie powtarzalnych i wymagających fizycznie zadań, aby ludzie nie musieli ich wykonywać. Jednym z takich zadań jest rozładunek pustych puszek po aerozolach z palet na stoły podawcze. Już teraz oferujemy podnośnik magnetyczny, który pomaga operatorom przenosić ładunek, a wkrótce wprowadzimy w pełni automatyczny depaletyzator puszek aerozolowych.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Chwytak magnetyczny

Magnetyczny podnośnik puszek przeznaczony jest do rozładunku pustych metalowych puszek po aerozolach z palety na stół podawczy. Chwytak jest w stanie przenieść nawet ¼ jednej warstwy palety w jednym czasie. Obrotowe ramię podnośnika i balanser sprężynowy zapewniają duży zakres pracy. Podnośnik magnetyczny posiada odłączane pole magnetyczne i wymaga jedynie podłączenia sprężonego powietrza.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: