reklama linkedin
Aerozole
Kuleczkarka

Kuleczkarka jest częścią linii do napełniania aerozoli, stosowanych głównie w procesie napełniania farb lub produktów technicznych. Jej zadaniem jest włożenie określonej liczby kulek do pojemnika przechodzącego pod kuleczkarką.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Kuleczkarka

Kuleczkarka jest częścią linii do napełniania aerozoli, stosowanych głównie w procesie napełniania farb lub produktów technicznych. Jej zadaniem jest włożenie określonej liczby kulek do pojemnika przechodzącego pod kuleczkarką. Ten proces jest wykonywany automatycznie. Kulki służą do mieszania produktu w pojemniku przed użyciem. Kuleczkarkę należy zamontować przed lub wewnątrz modułu automatycznego przed napełnieniem produktu do pojemnika. Kuleczkarki produkowane przez Solmatic są w stanie wbić od 1 do 4 kulek z wydajnością do 60 cykli na minutę.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: