BAG-ON-VALVE
Sortery

Sortery przemysłowe to jeden z elementów linii technologicznej, który wykorzystuje się m.in. w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym (sortery nasadek i zaworów aerozolowych). Dzięki sorterowi i dobraniu właściwej nasadki lub zaworu aerozolowego, opakowanie będzie zamknięte w prawidłowy sposób. Proces sortowania nasadek i zaworów oraz ich prawidłowy montaż na opakowaniu mają kluczowe znaczenie dla trwałości produktu i prawidłowego działania jego opakowania. Dostępne na rynku sortery nasadek i zaworów aerozolowych nie zawsze są optymalnie dopasowane do potrzeb nowoczesnej produkcji. Stąd rosnące zainteresowanie tworzeniem dedykowanych maszyn, dopasowanych do całej infrastruktury zakładu produkcyjnego. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, dopasowane do specyfiki produkcji i potrzeb naszych klientów. Nasza oferta obejmuje nie tylko sortery, ale także inne elementy linii produkcyjnej m.in. maszyny pakujące, zakręcarki i roboty przemysłowe.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: