reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Sortery

Sortery przemysłowe to jeden z elementów linii technologicznej, który wykorzystuje się m.in. w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym (sortery nasadek i zaworów aerozolowych). Dzięki sorterowi i dobraniu właściwej nasadki lub zaworu aerozolowego, opakowanie będzie zamknięte w prawidłowy sposób. Proces sortowania nasadek i zaworów oraz ich prawidłowy montaż na opakowaniu mają kluczowe znaczenie dla trwałości produktu i prawidłowego działania jego opakowania. Dostępne na rynku sortery nasadek i zaworów aerozolowych nie zawsze są optymalnie dopasowane do potrzeb nowoczesnej produkcji. Stąd rosnące zainteresowanie tworzeniem dedykowanych maszyn, dopasowanych do całej infrastruktury zakładu produkcyjnego. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, dopasowane do specyfiki produkcji i potrzeb naszych klientów. Nasza oferta obejmuje nie tylko sortery, ale także inne elementy linii produkcyjnej m.in. maszyny pakujące, zakręcarki i roboty przemysłowe.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Sorter czap z transporterem SCZ-11

Sorter czap z transporterem ma zastosowanie w procesie technologicznym komponentów aerozoli produkowanych w liniach produkcyjnych zakładów. Urządzenie służy do prawidłowego orientowania i transportowania do następnego urządzenia czap służących do osadzania na napełnionych pojemnikach aerozolowych. Urządzenie może pracować z wydajnością do 120 sztuk na minutę.

Orientowanie czap realizowane jest przez kosz sortera czap z obracającym się wymiennym kołem oraz zestawem dysz. Podawanie czap realizowane jest przez prowadnice zintegrowane z transporterem. Sorter czap wykonany jest ze stali kwasoodpornej oraz tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Obsługa bieżąca sortera czap z transporterem wykonywana jest przez jednego operatora. Współpracuje z urządzeniami: elewator czap i osadzarka czap. Przezbrojenie sortera na czapy o innych średnicach polega na wymianie koła sortującego.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Magnetyczne sortery zaworków

Magnetyczne sortery zaworków służą do prawidłowego orientowania, sortowania i podawania na linię technologiczną w sposób ciągły calowych zaworków aerozolowych.

Zaworki z kosza zasypowego za pomocą systemu sortowania i prowadnic podawane są do pneumatycznego wyrzutnika, którego zadaniem jest wyrzucenie poprzez rurę transportową ukierunkowanego zaworu do obrotowego wrzutnika zamontowanego w automatycznym module rotacyjnym AMR. Konstrukcja magnetycznego sortera zaworków pozwala na stosowanie tylko zaworków calowych o korpusie stalowym.

W naszej ofercie znajdziesz magnetyczne sortery zaworków SMD-28/SZM-08 o wydajności 60 sztuk na minutę, a także SZM-08 o wydajności 40 sztuk na minutę.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Sortery wibracyjne

Sortery wibracyjne służą do prawidłowego orientowania, sortowania i podawania na linię technologiczną w sposób ciągły zaworków, główek rozpyłowych, kapsli, atomizerów dla pojemników aerozolowych. Sortowane elementy z kosza zasypowego za pomocą wibracji o zmiennej częstotliwości transportowane są do zjeżdżalni połączonej z odpowiednią osadzarką. Obsługa bieżąca sortera kapsli wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: