reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Hybrydowa maszyna do produkcji aerozoli

Solmatic jest beneficjentem wielu projektów UE oraz prowadzi intensywne wewnętrzne badania B+R.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Hybrydowa maszyna do produkcji aerozoli

W odpowiedzi na potrzeby rynkowe stworzyliśmy hybrydowe urządzenie do produkcji aerozoli unifikujące trzy obecnie stosowane technologie produkcji aerozoli:

  1. Tradycyjnej w której zaworki zaciskane są od wewnątrz
  2. Bag-on-Valve (BOV) w której na zaworze zaciskanym od wewnątrz jest worek produktowy, który napełnia się po zamknięciu, a czynnikiem pędnym jest sprężone powietrze
  3. Zarówno 1) jak i 2), z tą różnicą, że ze względu na wprowadzenie butelek plastikowych (PET) zawory muszą być zaciskane od zewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją zdjęciową i techniczną.

Solmatic buduje dostarcza również maszyny dla przemysłu faramceutycznego wykorzystujące technologię Bag-On-Valve oraz zawory inhalatorów (MDI).
 
Uniwersalne hybrydowe urządzenie do produkcji aerozoli – cechy urządzenia:

  • Łączy w jednym wszystkie obecnie wykorzystywane technologie produkcji: tradycyjne aerozole, Bag-on-Valve (BOV), PET – zawory zaciskane zewnętrznie
  • Uniwersalność
  • Elastyczność
Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: