reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Półautomaty nalewające

Urządzenia nalewające służą do napełniania pojemników aerozolowych płynnym produktem w precyzyjnie odmierzonych dawkach. W ofercie Solmatic znajdują się: półautomaty nalewające typu PT-53 BOV

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Półautomat nalewający BOV PT-53

Półautomat nalewający do BOV to urządzenie do napełniania precyzyjnie odmierzonych dawek płynnego produktu do aerozolowych pojemników w technologii BOV (Bag-On-Valve). Urządzenie jest w stanie napełnić do około 20 puszek na minutę (faktyczna wydajność zależy od wielu parametrów – m.in. ilości i właściwości produktu, wielkości pojemnika czy przepustowość zaworka). Wykorzystywane jest głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach i produkcjach testowych. Dzięki dużej precyzji i powtarzalności, maszyna może być wykorzystywany w wielu branżach oraz z produktami o różnych parametrach chemicznych i fizycznych. Sprawdzi się tak samo dobrze niezależnie od tego, czy posłuży do nalewania gęstych produktów kosmetycznych czy rzadkich produktów farmaceutycznych lub spożywczych. Urządzenie jest elastyczne również pod względem obsługiwanych pojemników – w każdej chwili może zostać dopasowane do nowej średnicy lub wysokości, a także rozszerzone o specjalny moduł do mieszania żelu przed napełnianiem.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: