reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Półautomaty zaciskające

W ofercie urządzeń zaciskających Solmatic znajdują się półautomat zaciskający BOV typu PT-52-BOV.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Półautomat zaciskający BOV PT-52

Półautomat zaciskający to podstawowe urządzenie przy produkcji w technologii Bag-On-Valve. Wyposażone jest w wymienną głowicę pregazująco-zaciskającą. Maszyna pozwala na zaciśnięcie około 20 zaworków na minutę (faktyczna prędkość zależy od wielkości pojemnika, docelowego ciśnienia w puszcze oraz doświadczenia operatora) i jest wykorzystywana głównie w produkcji o małej skali, w laboratoriach lub produkcjach testowych.

 

Jak działa urządzenie? Pneumatyczna maszyna uruchamiana jest za pomocą pedału lub dwóch guzików. Zarówno wysokość jak i średnica zacisku mogą być regulowane tak, by parametry zacisku odpowiadały tym rekomendowanym przez producenta zaworków. Głowica osiada na puszce, po czym unosi zaworek i wtłacza do niej określoną ilość powietrza. Po osiągnięciu odpowiedniego ciśnienia głowica osadza z powrotem zaworek na puszce, po czym go zaciska. Wszystkie parametry pracy (jak i parametry końcowe) mogą zostać ustawione w prosty sposób. Po zakończonym cyklu pracy głowica powraca do swojego pierwotnego położenia. Głowica zaciska zarówno zaworki stalowe, jak i aluminiowe.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: