reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Stoły odbiorcze

Rotacyjne stoły odbiorcze to urządzenia wyjściowe na linii technologicznej podczas procesu produkcji aerozoli. Urządzenia służą do odbioru, akumulacji, pakietowania i pakowania napełnionych pojemników z linii technologicznej.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Rotacyjny stół odbiorczy typu RSB-22 oraz RSO-65

W ofercie Solmatic znajdują się rotacyjny stół odbiorczy typu RSB-22 oraz typu RSO-65. Oba typy urządzenia przeznaczone są do obsługi przez jednego operatora, ponadto posiadają wygodny, statyczny blat dla łatwiejszego gromadzenia oraz pakowania przez operatora puszek.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: