reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Osadzarki

Osadzarki mają zastosowanie w liniach technologicznych do produkcji aerozoli. W ofercie Solmatic znajdują się: osadzarki główek, osadzarki czap, a także rotacyjna osadzarka kapsli.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Osadzarka główek OGL-72

Urządzenie do osadzania główek rozpylających jest urządzeniem indeksującym o prędkości do 50 sztuk na minutę. Urządzenie to działa w połączeniu z sortownikiem wibracyjnym z głowicą natryskową. Indeksująca osadzarka główek może być lewo lub prawostronna, w zależności od strony, z której pojemniki wchodzą do maszyny. Maszyna wyposażona jest w system prowadzenia puszek oraz prowadzenia głowic natryskowych, składający się z kół zębatych i obręczy. Głowica umieszczana jest na puszce w stacji roboczej wyposażonej w pojedynczy siłownik z gwintownikiem. Indeksująca osadzarka główek wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynną pracę, gwarantuje odpowiednią kolejność puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek na wyjściu oraz zapewnia odpowiedni zapas główek natryskowych.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Osadzarka czap OC-74

Ideksująca osadzarka czap to urządzenie indeksujące o prędkości do 50 sztuk na minutę. Jest przeznaczone do automatycznego umieszczania kapsli na puszkach aerozolowych uprzednio napełnionych produktem. Osadzarka czap pracuje w połączeniu z sorterem kapsli i przenośnikiem podającym kapsle pomiędzy nimi. Osadzarka może być lewo lub prawostronny w zależności od strony, z której pojemniki wchodzą do urządzenia. Maszyna wyposażona jest w system prowadzenia puszek i kapsli składający się z kół gwiazdowych i obręczy. Nasadka umieszczana jest na puszce w stacji roboczej wyposażonej w pojedynczy bijak z gwintownikiem. Indexing Osadzarka czap wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynność pracy, gwarantuje wystarczającą kolejkę puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek na wyjściu oraz zapewnia odpowiedni zapas zakrętek.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Rotacyjna osadzarka czap CZE-01

​​​​​​Rotacyjna osadzarka czap lub rotacyjna kapslownica to urządzenie pracujące w sposób ciągły z prędkością do 120 sztuk na minutę. Przeznaczone jest do automatycznego nakładania zakrętek na pojemniki aerozolowe wypełnione produktem. Rotacyjna osadzarka czap współpracuje z sortownikiem kapsli oraz znajdującym się pomiędzy nimi przenośnikiem podającym kapsle. Rotacyjna osadzarka czap może być prawa lub lewa, w zależności od strony, z której pojemniki wchodzą do urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w system prowadzenia puszek i zakrętek składający się z kół gwiazdowych, obręczy i zestawu 6 lub 8 zaczepów, które mocują zakrętki na puszkach. Nasadka jest umieszczana w trakcie przemieszczania się puszki przez urządzenie. Pozwala to na znacznie większą wydajność umieszczanych zakrętek w porównaniu z rozwiązaniami indeksującymi dostosowanymi do linii produkcyjnych o wydajności powyżej 60 sztuk na minutę. Rotacyjna osadzarka czap wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynną pracę urządzenia, gwarantuje wystarczającą kolejkę puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek na wyjściu oraz zapewnia odpowiedni zapas kapsli.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Rotacyjna osadzarka kapsli KAP-202

Rotacyjna osadzarka kapsli jest maszyną pracującą w sposób ciągły z prędkością do 120 sztuk na minutę. Przeznaczona jest do automatycznego umieszczania płaskich kapsli na pojemnikach aerozolowych z zaciskanymi zaworami gwintowanymi. Rotacyjna osadzarka kapsli współpracuje z wibracyjnym sorterem płaskich kapsli. Może być prawa lub lewa, w zależności od strony, z której pojemniki wchodzą do urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w system prowadzenia puszek i płaskich kapsli, składający się z koła zębatego, obręczy prowadzącej oraz łuku mocującego płaskie kapsle.

 

Rotacyjna osadzarka kapsli wyposażona jest w dodatkowy system czujników, który zapewnia płynną pracę urządzenia, gwarantuje odpowiednią kolejkę puszek na wejściu, zapobiega przepełnieniu puszek przy wyjeździe oraz zapewnia odpowiedni zapas kapsli płaskich.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Osadzarka czap Pick & Place

Osadzarka czap Pick & Place jest przeznaczone do automatycznego umieszczania nakrętek na puszkach aerozolowych uprzednio napełnionych produktem. Pomimo, że jest to maszyna indeksująca, różni się od standardowej indeksującej zakręcarki pod względem technologii umieszczania zakrętek. W przypadku standardowej indeksującej osadzarki czap, nakrętki są prowadzone po puszce przez system prowadzący, a następnie umieszczane przez siłownik. Osadzarka czap Pick & Place jest wyposażona w obrotowe ramię z zamocowanymi na końcu chwytakami, które pobierają nakrętki z otworu podającego, a następnie umieszczają je pojedynczo na puszkach. Chwytaki wyposażone są w system formowania kapsli, który umożliwia umieszczanie nawet zdeformowanych kapsli. Maszyna może pracować z wydajnością do 50 sztuk na minutę.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: