reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Elewatory

Elewator ma zastosowanie w procesie technologicznym komponentów aerozoli produkowanych w liniach produkcyjnych zakładów. Urządzenie służy do transportowania odpowiednich elementów potrzebnych w technologii produkcji aerozoli (czapy, zawory, główki rozpyłowe, atomizery) do koszy zasypowych sorterów i wibratorów.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Elewatory

Elewator jest elementem większości linii technologicznych do produkcji aerozoli. Urządzenie służy do transportowania odpowiednich elementów potrzebnych w technologii produkcji aerozoli (czapy, zawory, główki rozpyłowe, atomizery) do koszy zasypowych sorterów i wibratorów. Najczęściej jest zintegrowane z sorterem systemem czujników i ma za zadanie w sposób automatyczny uzupełniać elementy do sortowania w odpowiednich ilościach. Kosz elewatora jest w stanie zapewnić zasób elementów wystarczający na kilkadziesiąt minut produkcji.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: