reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Kontrola wagi

Kontrola wagi jest jednym z kluczowych elementów w procesie kontroli jakości, który jesteśmy w stanie wykonać jeszcze na linii produkcyjnej. Dzięki temu pojemniki, które nie spełniają ustalonych wcześniej wymogów, są z niej automatycznie usuwane. Stała kontrola wagi pozwala więc zarówno na kontrolę produktów, jak i sprawdzanie prawidłowości działania maszyn.

Urządzenie posiada konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej, a także silnik elektryczny z precyzyjnym momentem zatrzymania, dzięki czemu każdy pomiar jest wiarygodny. Szalka ważąca osadzona jest na belce tensometrycznej zamocowanej pod blatem wagi. Waga posiada wymienne zestawy centrujące dla każdej średnicy puszek. Na wysokości wzroku zamontowany jest duży panel z wyświetlaczem dotykowym dla operatora, na którym można ustawiać parametry ważenia oraz kontrolować kolejne odczyty wagi i wykresy. Dane z wagi mogą być eksportowane oraz zapisywane w pamięci USB lub przesłane bezpośrednio na serwer klienta.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Waga automatyczna WR-68

Waga automatyczna WR-68 jest urządzeniem przeznaczonym do jednostkowego ważenia napełnionych pojemników. Masa zważonego pojemnika jest porównywana z wartością ustaloną przez klienta. W przypadku, gdy pojemnik odbiega od ustalonej wartości, zostaje usunięty z linii produkcyjnej.

 

Urządzenie współpracuje z transporterem płytkowym podającym i odbierającym pojemniki z wagi. Konstrukcję maszyny dostosowujemy do kierunku, z którego następuje wjazd pojemników do urządzenia. Waga automatyczna obsługiwana jest przez jednego operatora. Urządzenie jest w stanie zważyć 60 pojemników na minutę.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: