BAG-ON-VALVE
Maszyny nalewające oraz gazujące

Automatyczne Moduły Indeksujące (AMR) nalewające produkt lub gaz do puszek to kluczowe urządzenia na linii technologicznej, zdolne do napełniania wielu produktów lub gazów. Maszyny Solmatic są zbudowane ze stali nierdzewnej i dopasowane w pełni do wymagań klienta i branży. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w branży spożywczej oraz farmaceutycznej.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Maszyny nalewające

Schemat działania maszyny napełniającej produktem jest następujący: puszki wjeżdżają do maszyny, po czym – na odpowiednich gniazdach roboczych – napełniane są wcześniej ustawioną dawką produktu. Ustawianie dawki produktu może odbywać się manualnie lub automatycznie. Rodzaj i ilość głowic nalewających zależy od oczekiwanej wydajności linii oraz właściwości i objętości produktu. Urządzenie posiada system bezpieczeństwa w drzwiach, który powoduje natychmiastowe zatrzymanie maszyny w przypadku otwarcia drzwi w trakcie pracy. Puszki prowadzone są centrycznie pod kolejnymi głowicami za pomocą wymiennych zestawów dla każdej średnicy puszek. Urządzenie może zostać wyposażone w silnik pneumatyczny o pojedynczym lub podwójnym kroku. Przy pracy z wieloma produktami  o różnych parametrach urządzenie może posiadać silnik elektryczny ze zmiennym skokiem w zależności od ustawień dla danego produktu.

Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Maszyny wrzucająco-zaciskające
Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
All-in-one do 20 szt./min
Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
All-in-one do 40 szt./min
Przeglądaj galerię
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: