reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Maszyny zaciskające, nalewające oraz sprawdzające

Automatyczne Moduły Indeksujące są wykorzystywane w procesie technologicznym produkcji BOV i są najbardziej kluczowymi maszynami każdej linii napełniania BOV. To tutaj odbywają się wszystkie kluczowe procesy produkcji Bag-on-Valve, w tym:

  1. Pozycjonowanie puszki, jeśli zawór ma być w tym samym kierunku we wszystkich puszkach (opcja)
  2. Oczyszczanie puszki za pomocą przefiltrowanego powietrza strumieniowego (opcja)
  3. Wstawianie zaworu i kontrola obecności zaworu w puszce
  4. Wstępne gazowanie, a następnie zaciskanie po osiągnięciu wymaganego ciśnienia w puszce
  5. Napełnianie produktu przez zawór (w tym produktów wymagających mieszania składników podczas procesu napełniania np. żel i izopentan w piankach do golenia)
  6. Końcowa kontrola ciśnienia (może być wykonana jako ostatni etap procesu napełniania lub na osobnym stanowisku)
  7. Czyszczenie zaworu lub trzpienia


Moduły automatycznego indeksowania Solmatic dla BOV są zbudowane ze stali nierdzewnej i materiałów zatwierdzonych przez surowe przepisy. Są one w pełni konfigurowalne, aby spełnić wymagania klienta i przemysłu. Nasze maszyny BOV są stosowane między innymi w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Dla wydajności do 25 puszek/minutę oferujemy automatyczne moduły All-in-One łączące wszystkie procesy w jednej kompaktowej maszynie. Dla wydajności do 40 puszek/minutę oferujemy automatyczny moduł All-in-One z podwójnym kołem gwiazdowym i jednostkami operacyjnymi.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Automatyczne moduły wrzucająco - zaciskające z kontrolą ciśnienia
Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Automatyczne moduły nalewające z kontrolą ciśnienia i myciem zaworka
Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Automatyczne moduły All in One do 25 szt/min

All-in-One Automatic Indexing Module BOV do 25 szt/minutę jest wykorzystywany w procesie produkcji BOV i jest jedną z najbardziej kluczowych maszyn w linii napełniania Bag on Valve. Łączy wszystkie kluczowe etapy procesu produkcji aerozoli w jednej kompaktowej maszynie. Liczba modułów roboczych jest dostosowana do rodzaju parametrów produktu i oczekiwanej wydajności. All-in-One Automatic Indexing Module BOV zbudowany jest z czterech głównych części: podstawy, obudowy, szafy na butle z produktem oraz panelu sterowania. Regulacja dozowania produktu może odbywać się ręcznie lub automatycznie, podobnie jak wysokość głowic. W celu zapewnienia optymalnej ochrony przeciwwybuchowej i łatwej regulacji, urządzenie posiada również pneumatyczne sterowanie i napęd. All-in-One Automatic Indexing Module BOV jest sterowany za pomocą przełączników i przycisków na panelu sterowania. Umożliwiają one włączanie i wyłączanie sterowania automatycznego i ręcznego oraz wyłączanie urządzenia za pomocą przycisku awaryjnego. Panel sterowania umożliwia również obsługę pojedynczych operacji wszystkich jednostek roboczych.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Automatyczne moduły podwójne All in One do 40 szt/min

Automatyczny Moduł Elektryczny All in One z podwójnym kołem zębatym do 40 szt/min znajduje zastosowanie w procesie produkcji aerozoli i BOV i jest jedną z najważniejszych maszyn w linii napełniania BOV. Łączy wszystkie kluczowe etapy procesu produkcji aerozoli w jednej kompaktowej maszynie. 

W swojej standardowej konfiguracji dla zwiększenia produktywności, Automatyczny Moduł Elektryczny All in One z Podwójnym kołem zębatym jest wyposażony w zdublowane moduły. Liczba modułów roboczych jest dostosowana do rodzaju parametrów produktu i oczekiwanej wydajności. Automatyczny moduł elektryczny All in One z podwójnym kołem zębatym zbudowany jest z czterech głównych części: podstawy, obudowy, szafy na butle z produktem i panelu sterowania. Regulacja dozowania produktu może odbywać się ręcznie lub automatycznie, podobnie jak wysokość głowic. Posiada sterowanie pneumatyczne oraz napęd elektryczny o zmiennym indeksie, a także wyposażony jest w blat z zestawem dwóch kółek prowadzących dla zwiększenia modułów roboczych i pojemności. Praca Automatycznego Modułu Elektrycznego All in One z Podwójnym kołem zębatym jest sterowana za pomocą przełączników i przycisków na panelu sterowania. Umożliwiają one włączanie i wyłączanie sterowania automatycznego i ręcznego, a także wyłączenie maszyny za pomocą przycisku awaryjnego. Panel sterowania umożliwia również obsługę pojedynczych operacji wszystkich jednostek roboczych.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: