reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
System depaletyzacji oraz pakowania puszek

Solmatic jest beneficjentem wielu projektów UE oraz prowadzi intensywne wewnętrzne badania B+R.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
System depaletyzacji oraz pakowania puszek

System depaletyzacji oraz pakowania puszek pozwala na znaczną automatyzację procesu produkcji aerozoli oraz na ograniczenie zasobów ludzkich wymaganych do obsługi linii. System automatyzuje mocno obciążające pracowników fizycznie procesy.

Na początku linii system pozwala na rozładunek puszek stalowych, aluminiowych oraz plastikowych z palety na stół podawczy. Dzięki czujnikom puszki rozładowywane są z częstotliwością odpowiednią dla zapewnienia ciągłości produkcji. Na końcu linii system pakowania pozwala na formowanie oraz wkładanie puszek do kartonów w żądanym dla danego produktu układzie.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: