reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Zestawy półautomatów

W ofercie zestawów półautomatycznych Solmatic znajduje się Laboratorium BOV.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Laboratorium BOV

Laboratorium BOV to półautomatyczna maszyna przeznaczona do produkcji małoseryjnej, laboratoriów i produkcji testowych produktów napełnianych w technologii BOV, a więc głównie przemysłu kosmetycznego, spożywczego czy farmaceutycznego. Laboratorium BOV (Bag on Valve) wyposażone jest w głowicę zaciskającą BOV, głowicę napełniającą produkt BOV z kontrolą ciśnienia produktu oraz głowicę czyszczącą zawór. Może być dodatkowo wyposażone w system mieszalników statycznych do produktów żelowych. Wysoka precyzja i powtarzalność napełniania pozwala na pracę w różnych branżach, z różnymi produktami, zaworami i puszkami. Wszystkie jednostki operacyjne posiadają wbudowany system "brak puszki = brak pracy", który zapobiega niekontrolowanym wyciekom produktu.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: