reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Pakowanie półautomatyczne

W ofercie urządzeń pakujących półautomatycznie Solmatic znajduje się Pakowaczka PAK oraz Zaklejarka ZAK.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Pakowaczka PAK

Pakowaczka jest urządzeniem końcowym linii technologicznej do produkcji aerozoli. Służy do półautomatycznego pakowania gotowych pojemników aerozolowych do kartonów w układzie 4x3 lub 4x4. Procesem manualnym w urządzeniu jest nakładanie kartonu na zgrupowane przez urządzenie pojemniki oraz zdejmowanie wypełnionych kartonów z urządzenia. Obsługa bieżąca pakowaczki wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: