reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Depaletyzacja

W ofercie urządzeń do depaletyzacji Solmatic znajduje się – Chwytak magnetyczny SZU

Celem maszyn zawsze było wykonywanie powtarzalnych i wymagających fizycznie zadań, aby ludzie nie musieli ich wykonywać. Jednym z takich zadań jest rozładunek pustych puszek po aerozolach z palet na stoły podawcze. Już teraz oferujemy podnośnik magnetyczny, który pomaga operatorom przenosić ładunek, a wkrótce wprowadzimy w pełni automatyczny depaletyzator puszek aerozolowych.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Chwytak magnetyczny

Magnetyczny podnośnik puszek przeznaczony jest do rozładunku pustych metalowych puszek po aerozolach z palety na stół podawczy. Chwytak jest w stanie przenieść nawet ¼ jednej warstwy palety w jednym czasie. Obrotowe ramię podnośnika i balanser sprężynowy zapewniają duży zakres pracy. Podnośnik magnetyczny posiada odłączane pole magnetyczne i wymaga jedynie podłączenia sprężonego powietrza.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: