reklama linkedin
BAG-ON-VALVE
Pakowanie

Pakowanie może nie być uważane za specyficzne dla produkcji aerozoli i BOV i prawdą jest, że można je znaleźć w większości zakładów produkcyjnych. Jednak pakowanie w przemyśle aerozolowym wymaga wyjątkowego podejścia. W porozumieniu z naszymi klientami zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy maszyny, które są dostosowane do wymagań pakowania w zakładach napełniania aerozoli. Nasza oferta obejmuje: półautomatyczną maszynę pakującą oraz automatyczną maszynę pakującą do puszek i nakrętek aerozolowych.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Pakowaczka półautomatyczna

Pakowaczka jest ostatnią maszyną w linii produkcyjnej aerozoli. Służy do półautomatycznego pakowania gotowych puszek aerozolowych w kartony 4x3 lub 4x4. Proces pracy maszyny w trybie ręcznym polega na umieszczeniu kartonów na zgrupowanych przez maszynę pojemnikach i usunięciu napełnionych kartonów z maszyny. Pakowaczka jest obsługiwana przez jedną osobę.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Automatyczna pakowaczka do czap i puszek

Automatyczna maszyna do pakowania puszek i nakrętek jest rozwiązaniem końcowym, które jest wyposażone w system czujników pozwalający na automatyczne grupowanie i pakowanie puszek aerozolowych lub nakrętek do pudełek, które następnie są automatycznie zgrzewane i mogą być transportowane do jednostki paletyzującej. Maszyna wyposażona jest w silnik z płytą chwytającą, która przesuwa całą warstwę zapakowanych produktów jednocześnie i bezpiecznie umieszcza ją w pudełku. Płyta chwytająca może być łatwo zmieniona w zależności od układu produktów w pudełku.

Automatyczna maszyna do pakowania puszek i nakrętek może być rozszerzona o jednostkę podającą kartony. W przypadku automatycznego pakowania zakrętek aerozolowych maszyna pozwala zmieścić do 30% więcej zakrętek w jednym kartonowym pudełku w porównaniu z przypadkowym pakowaniem! Zapobiega to również deformacji kapsli w transporcie.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: