reklama linkedin
Perfumy
Maszyny automatyczne

Naszym klientom oferujemy automatyczne urządzenie do napełniania perfum MR-15 – maszynę o napędzie pneumatycznym do napełniania pojemników płynnymi substancjami, zasilaną wyłącznie sprężonym powietrzem.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Automatyczne urządzenie do napełniania perfum MR-15

Jest doskonałym rozwiązaniem dla zakładów produkcyjnych o małej i średniej skali oraz miejsc, w których następuje bardzo dużo krótkich serii produkcyjnych wiążących się z koniecznością częstych i szybkich przezbrojeń. Urządzenie pozwala na produkcję do 30 sztuk na minutę. Urządzenie może być wyposażone w objętościowy lub próżniowy system nalewania, wrzutnik atomizerów, głowicę przedzaciskającą, zaciskarkę oraz system osadzania korków. Krążki do transportu butelek dostosowują się do kilku kształtów, a nowe mogą zostać wydrukowane na drukarce 3D. MR-15 jest wysoce konfigurowalny – posiada kilka dostępnych opcji, w zależności od wielkości i profilu produkcji, a także może zostać skonfigurowany do obsługi przez 1-4 operatorów. Dodatkowe wyposażenie MR-15 to między innymi: stół podawczy i odbiorczy, transporter wprowadzający i wyprowadzający, automatyczny system wyjmowania puszek z krążków transportujących, sorter wibracyjny. automatyczny wrzutnik atomizerów.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: