Rozwiązania dedykowane
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Podczas rozmowy Ty przedstawisz nam swoje oczekiwania (czego potrzebujesz?, co chcesz osiągnąć?), a my powiemy Ci, jakie są możliwości. Znając główny cel, porozmawiamy o oczekiwaniach wobec samego urządzenia. W czasie konsultacji omówimy takie kwestie jak: wydajność urządzenia, rodzaj zasilania, sposób wykorzystania i dodatkowe modyfikacje. Po opracowaniu listy najważniejszych parametrów tworzymy ofertę i przestawiamy wstępne schematy i rysunki obrazujące przyszły wygląd maszyny. Na życzenie dostarczamy portfolio z przykładowymi projektami.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Dlaczego my?
Komponenty najwyższej jakości

Od jakości komponentów wykorzystanych w procesie produkcyjnym często zależy nie tylko wydajność maszyny, ale również bezpieczeństwo pracowników, którzy ją obsługują. Nigdy nie stosujemy tanich, wyeksploatowanych zamienników ani części używanych. Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Funkcjonalność i wydajność

Nasze produkty dostosowujemy do oczekiwań klientów, ale nigdy nie robimy tego kosztem wydajności. Wszelkie modyfikacje wprowadzamy tak, by funkcjonalność maszyny stała się dodatkowym atutem obok jej wysokiej efektywności.

Szczegółowa instrukcja i szkolenie

Nie oferujemy wyłącznie produktu, ale dostarczamy szczegółowe wskazówki na temat jego użytkowania. Szkolimy także kadrę pracowniczą w zakresie pracy z naszymi maszynami.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: