reklama linkedin
Rozwiązania dedykowane
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Automatyzacja oraz optymalizacja produkcji to nasza codzienność i pasja – stawiamy na najwyższej klasy rozwiązania technologiczne, które usprawniają na co dzień procesy produkcyjne przedsiębiorstw na całym świecie.

Aby usprawnić produkcję w swojej fabryce po prostu napisz lub zadzwoń do nas, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie.  Podczas konsultacji będziemy chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o Twoim procesie produkcyjnym, przedyskutujemy charakterystyczne dla branży regulacje i wymogi oraz wstępnie przeanalizujemy oczekiwany stopień automatyzacji Twojego zakładu, wydajności i czasy przezbrojeń, a także porozmawiamy o biznesowych celach i możliwościach związanych z rozważanym rozwiązaniem.

Następnie nasi specjaliści, wykorzystując zdobytą latami wiedzę i doświadczenie, krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces i stworzą szytą na miarę ofertę dopasowaną do Twoich realnych potrzeb.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Dlaczego my?
Komponenty najwyższej jakości

Od jakości komponentów wykorzystanych w procesie produkcyjnym często zależy nie tylko wydajność maszyny, ale również bezpieczeństwo pracowników, którzy ją obsługują. Nigdy nie stosujemy tanich, wyeksploatowanych zamienników ani części używanych. Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Funkcjonalność i wydajność

Nasze produkty dostosowujemy do oczekiwań klientów, ale nigdy nie robimy tego kosztem wydajności. Wszelkie modyfikacje wprowadzamy tak, by funkcjonalność maszyny stała się dodatkowym atutem obok jej wysokiej efektywności.

Szczegółowa instrukcja i szkolenie

Nie oferujemy wyłącznie produktu, ale dostarczamy szczegółowe wskazówki na temat jego użytkowania. Szkolimy także kadrę pracowniczą w zakresie pracy z naszymi maszynami.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: