reklama linkedin
Aerozole
Stoły podawcze i transportery

Stoły podawcze typu listwowego są jednym z najbardziej elementarnych urządzeń dla każdej automatycznej linii do napełniania aerozoli, maszyn Bag-On-Valve czy perfum. Każdy stół może być zbudowany do pracy w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym, jak również do pracy w strefie EX. Stoły podawcze typu listwowego mają za zadanie zautomatyzować podawanie pojemników do kolejnych maszyn na linii produkcyjnej. Zapewniają one ciągłość produkcji poprzez zapewnienie stałego dopływu pustych pojemników i mogą być dostosowane do wydajności linii. Każdy stół może być wyposażony w pneumatyczny mechanizm zakłócający ruch puszek, który zapobiega ich zaklinowaniu na wyjściu. W zależności od konfiguracji wyjście może być boczne lub centralne.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Stół podawczy boczny SPP-64/SPL-64

Podawczy stół płytkowy SP-64 jest urządzeniem do transportu pojemników w zakresie średnic ø35 ÷ ø66 [mm] oraz wysokości 105 ÷ 320 [mm]. Stół podawczy jest urządzeniem wejściowym linii technologicznej przemysłu aerozolowego. Służy do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną. Obsługa bieżąca stołu podawczego wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Stół podawczy boczny powiększony SPZ-45

Podawczy stół płytkowy SPZ–45 jest urządzeniem do transportu pojemników w zakresie średnic ø35 ÷ ø66 [mm] oraz wysokości 105 ÷ 320 [mm]. Stół podawczy jest urządzeniem wejściowym linii technologicznej przemysłu aerozolowego. Służy do automatyzacji transportu pojemników na linię technologiczną. Obsługa bieżąca stołu podawczego wykonywana jest przez jednego operatora.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Transporter płytkowy TP-66

Przenośnik typu listwowego jest urządzeniem służącym do transportu pojemników pomiędzy kolejnymi maszynami linii napełniania aerozoli. Standardowa długość przenośnika listwowego wynosi 2 m i jej wielokrotności np. 4 m, 6 m, 8 m. SOLMATIC produkuje również przenośniki o niestandardowych wymiarach np. 1 m, 1,5 m, 3 m, 5 m lub o niestandardowych kształtach (łuki, przejścia).

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Stół podawczy środkowy SPO-64

Stół podawczy to jedna z podstawowych składowych linii do napełniania aerozoli, BOV oraz perfum. Stół podawczy SPO transportuje pojemniki w zakresie średnic Ø20 mm - Ø75 mm. Może zostać dopasowany do pracy w strefie wybuchowej EX, a materiał łańcucha płytkowego może zostać dobrany zgodnie ze standardami branży spożywczej czy farmaceutycznej.

 

Urządzenie automatyzuje transport pojemników na linię technologiczną, optymalizując pracę w zakładzie produkcyjnym – zapewnia brak przestojów i pracę w równym tempie. Puste puszki są rozładowywane na stół z palety manualnie przez operatora, za pomocą chwytaka magnetycznego lub półautomatycznego depaletyzatora. Następnie są automatycznie przesuwane na transportery, które prowadzą je między kolejnymi maszynami na linii. Na wylocie stołu zamocowany jest pneumatyczny zaburzacz zapobiegający blokowaniu się puszek na łączeniu z transporterem, dzięki czemu przepływ jest ciągły i równomierny. Wylot znajduje się pośrodku szerokości stołu.
 

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

Stawiając na sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania zwiększasz wydajność, jakość i szybkość produkcji, ograniczając ryzyko poniesienia strat podczas procesu produkcyjnego wynikających z wadliwości i awaryjności sprzętu – tym samym zmniejszasz koszty. Linie automatyczne Solmatic są w stanie napełniać do 120 puszek na minutę.

Krótki czas przezbrojenia

Nasze maszyny charakteryzują się krótkim czasem przezbrojenia, dzięki czemu jesteś w stanie utrzymać płynność i elastyczność procesu produkcyjnego. Z urządzeniami Solmatic nie tracisz cennego czasu na przezbrojenie maszyny – produkujesz więcej i nie generujesz niepotrzebnych kosztów.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online,  pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: