reklama linkedin
Perfumy
Maszyny manualne

W naszej ofercie maszyn manualnych do napełniania perfum znajdują się pneumatyczna nalewaczka do perfum NDP, a także pneumatyczna zaciskarka atomizerów RZZ.

Poproś o wycenę
Oferta Solmatic
Pneumatyczna nalewaczka do perfum

Pneumatyczna nalewaczka do perfum to urządzenie pneumatyczne z pojedynczą nalewającą głowicą próżniową. Maszyna pozwala na napełnianie butelek o praktycznie każdym kształcie do ustalonego poziomu z chirurgiczną precyzją i powtarzalnością. Po zakończeniu cyklu napełniania nadmiar płynu odsysany jest do zbiornika. Urządzenie to idealne rozwiązanie dla produkcji o małej skali oraz użytku laboratoryjnego z uwagi na dużą elastyczność oraz bardzo niskie koszty użytkowania. Rekomendujemy jej wykorzystywanie do napełniania przede wszystkim szklanych lub metalowych pojemników – plastikowe tylko pod warunkiem, że szyjka wykonana jest z grubego plastiku. Wszystkie elementy urządzenia wchodzące w kontakt z produktem stworzone są ze stali nierdzewnej lub certyfikowanego silikonu.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Pneumatyczna zaciskarka atomizerów

Pneumatyczna zaciskarka atomizerów to urządzenie zasilane wyłącznie sprężonym powietrzem. Wyposażone jest w pojedynczą głowicę do zewnętrznego zaciskania atomizerów na pojemnikach. Dzięki zastosowaniu wygodnego systemu „naciśnij, by zacisnąć’, operator może obsługiwać maszynę przy pomocy tylko jednej ręki. Możliwe jest zamówienie szczęk zaciskających dla atomizerów o różnej średnicy, których wymiana jest błyskawiczna. Zaciskanie jest bardzo szybkie i powtarzalne, co pozwala na zamknięcie dużej liczby pojemników w krótkim czasie. Maszyna posiada dodatkowe otwory do przymocowania do blatu dla jeszcze większej stabilności. Jest to urządzenie przeznaczone w szczególności dla produkcji o małej skali oraz użytku laboratoryjnego z uwagi na swoją wysoką elastyczność, wydajność i bardzo niskie koszty użytkowania. Wszystkie mechaniczne elementy wykonane zostały ze stali nierdzewnej.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty zdjęcie oferty
Zobacz film
Do pobrania:
Pneumatyczna podwójna nalewaczka do perfum NPP

NPP służy do napełniania produktów płynnych (perfum) do butelek o praktycznie dowolnym kształcie i wielkości. Urządzenie umożliwia jednoczesne napełnianie dwóch butelek nawet o różnych objętościach do zadanego poziomu z chirurgiczną i powtarzalną precyzją. Wyposażone jest w dwie, próżniowe głowice napełniające i zasilane jest wyłącznie sprężonym powietrzem. Po zakończeniu procesu napełniania nadmiar płynu jest odsysany do pojemnika przelewowego.
Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla niskoskalowej produkcji perfum oraz do zastosowań laboratoryjnych ze względu na dużą elastyczność i bardzo niskie koszty eksploatacji. Polecane jest głównie do pojemników szklanych i plastikowych - pod warunkiem, że są one wykonane z grubego materiału. Wszystkie części mające kontakt z cieczą wykonane są ze stali nierdzewnej lub silikonu.

Przeglądaj galerię
zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty> zdjęcie oferty>
Zobacz film
Do pobrania:
Dlaczego my?
Indywidualny projekt

Otrzymujesz w stu procentach spersonalizowane, dopasowane do potrzeb rozwiązania technologiczne, kompleksową obsługę oraz wsparcie merytoryczne przed, w trakcie i po wykonaniu projektu.

Wysoka wydajność

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zdolne napełnić nawet do 60 puszek na minutę.

Wytrzymałe surowce

Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne. Przed dostarczeniem maszyny klientowi wszystkie urządzenia przechodzą testy wydajności i bezpieczeństwa.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy również serwis gwarancyjny online. Pomagamy zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Posiadamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych, więc jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona, możemy wykonać taką usługę od razu.

Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: