CZĘŚCI ZAMIENNE
Części zamienne
Ciągłość produkcji, powtarzalność procesów oraz stabilność pod kątem utrzymywania jakości to kluczowe kwestie dla zakładów produkcyjnych. Do spełnienia tych warunków niezbędne są sprawne i dostosowane do potrzeb urządzenia. Dlatego tak ważne jest prowadzenie okresowych przeglądów maszyn. Naszym klientom oferujemy części zamienne do maszyn oraz ich serwis, dbając o to, by działać możliwie jak najszybciej i z jak największą korzyścią dla klienta. Zużywanie się najintensywniej eksploatowanych elementów maszyn jest sytuacją normalną. Większość części zużywających się posiadamy w swoim magazynie, a na największych rynkach posiadamy partnerów, którzy są blisko klientów. Wszystko po to, by dostarczyć części w jak najkrótszym czasie, w zależności od dostępności. Posiadamy również części kompatybilne z maszynami innych producentów. Większość części wysyłamy w mniej niż dobę. Jeżeli danej części nie posiadamy na stanie, jej produkcją zajmujemy się w trybie priorytetowym.
Poproś o wycenę >
Oferta Solmatic
Serwis zdalny
Większość naszych maszyn jest za zgodą klientów podłączona do sieci w taki sposób, że widzimy, co się w danej chwili dzieje z maszyną. Dzięki temu jesteśmy w stanie dużo szybciej pomóc klientom zdalnie, jeśli mają jakiś problem, bez konieczności dojazdu do jego zakładu.
Serwis u klienta
W celu przeprowadzenia usługi okresowego przeglądu planujemy wizytę w zakładzie klienta. W pilnych lub bardziej skomplikowanych przypadkach nasza ekipa serwisowa jest w stanie przyjechać nawet dzień po zgłoszeniu.
Remonty
Oferujemy remonty i modernizacje posiadanych przez klienta maszyn, również tych pochodzących od innych producentów. W branżach, w których mamy do czynienia z wymagającymi produktami (np. piany poliuretanowe), zdarza się, że maszyny potrzebują odświeżenia, by odzyskać pierwotną wydajność. Należy pamiętać też, że technologia idzie do przodu i czasami mniejszymi nakładami pracy jesteśmy w stanie podnieść wydajność maszyn, modernizując jej podzespoły robocze.
Dlaczego Solmatic?
Komponenty najwyższej jakości Od jakości komponentów wykorzystanych w procesie produkcyjnym często zależy nie tylko wydajność maszyny, ale również bezpieczeństwo pracowników, którzy ją obsługują. Nigdy nie stosujemy tanich, wyeksploatowanych zamienników ani części używanych. Większość naszych urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia mechaniczne
Funkcjonalność i wydajność Nasze produkty dostosowujemy do oczekiwań klientów, ale nigdy nie robimy tego kosztem wydajności. Wszelkie modyfikacje wprowadzamy tak, by funkcjonalność maszyny stała się dodatkowym atutem obok jej wysokiej efektywności.
Szczegółowa instrukcja i szkolenie Nie oferujemy wyłącznie produktu, ale dostarczamy szczegółowe wskazówki na temat jego użytkowania. Szkolimy także kadrę pracowniczą w zakresie pracy z naszymi maszynami.
Serwis gwarancyjny Wszystkie maszyny Solmatic obejmuje gwarancja. Prowadzimy serwis gwarancyjny online, pomagając zdalnie naszym klientom niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Nasi fachowcy wykonują przeglądy okresowe. Mamy szeroki asortyment sprawdzonych części zamiennych (jeśli podczas badania technicznego okaże się, że jedna z części powinna zostać wymieniona – możemy wykonać taką usługę od razu). Nasi przedstawiciele obecni są na największych rynkach, by na bieżąco móc odpowiadać na potrzeby klientów.
Zobacz przykładowe realizacje
Do pobrania: Katalog